Acil Vale

Tren Garı Transfer

Home  >>  Uncategorized  >>  Tren Garı Transfer

Tren Garı Transfer

Otobüs Garına
Otobüs Garajlarına Bırakma ve Alma
Farklı Seçenekler
İhtiyacınıza Özel Araçlar
Bir Çok Noktada
Ülkemizin En Yaygın Transfer Hizmeti
Ayrıcalıklı
Vip Transfer Hizmetleri
Deniz Limanları
Limana Bırakma ve Alma
Şehir İçi
Transfer Hizmeti
Size Özel
Transfer Hizmeti
Aileniz İçin
Sıcak Bir Karşılama Lüx Bir Seyahat
Bizi Tercih Edin
Hayırlı Yolculuklar
Havaalanından
Alınıp yada Bıraklıma
Otelinizden
Alınıp yada Bıraklıma
Tren Garlarına
Tren İstasyonuna Bırakma ve Alma
Hesaplı
En Uygun Tarifeler
Siz ve Sevdikleriniz İçin
Özel Bir Karşılama
Transfer Hizmetleri Size Özel Konforlu, Özgür Bir Seyahat, Sıcak Bir Karşılama İçin Bizi Tercih Edin…

transfer hizmetleri

gartransferiTransfer Hizmetleri

Hedefimiz özellikle tren garına geliş ve gidişlerde yerli ve yabancı müşterilerimize konforlu bir ulaşım sağlamaktır. Tam donanımlı “Van” tipi araçlar yada rahat edebileceğiniz lux otomobiller ve seçilmiş, çok iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip, konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. ” Vip Transfer ” görevlisi müşterilerimizi Tren Garında pasaport kontrolünden hemen sonra ( karşılama salonu ) ve Garda karşılamakta, bavul taşıma, “Porter” temini, banka / döviz işlemleri veya yolculuk boyunca çıkabilecek diğer ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır. Tren Garı Transfer Hizmetleri ile ayrıca ülkemize yeni gelen misafirlerinizi deniz limanında karşılıyoruz ve sizin yanınıza getiriyoruz. Daha bir çok şeyi hayal edebilirsiniz. Sizin emrinizde bir şoför ve otomobil gibi düşünebilirsiniz.

transferhizmetiSöylediğimiz gibi siz sadece arkanıza yaslanıyorsunuz. Trafik sıkıntısı çekmiyorsunuz, arabayı park etmek ile uğraşmıyorsunuz. Bu ve bunlar gibi bir çok şey.. Çoğumuz biliriz araba kullanmanın sıkıntılarını. Sizde ayrıcalıklı olmak isterseniz, rezervasyon hattımızı  arayarak bu hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

acil-vale-hizmetleri

One Comment so far:

  1. […] bir çok  hava alanında, deniz limanında, otogar, tren istasyonu ve otellerine transfer hizmetinde son derece iddialı bir firma olmanın gururunu […]

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: