Transfer Hizmeti

Motorlu Vale ★ Şoför Kiralama ★ Modern Küfe ★ Rent A CaR ★ Vale Hizmeti ★ Transfer Hizmeti ★ Motorlu Kurye ★ Turizm Seyahat ★ Taşımacılık Hizmetleri. ✆+90 545 203 60 15

Tren Garlarına
Tren İstasyonuna Bırakma ve Alma
Size Özel
Transfer Hizmeti
Şehir İçi
Transfer Hizmeti
Deniz Limanları
Limana Bırakma ve Alma
Havaalanından
Alınıp yada Bıraklıma
Otobüs Garına
Otobüs Garajlarına Bırakma ve Alma
Hesaplı
En Uygun Tarifeler
Siz ve Sevdikleriniz İçin
Özel Bir Karşılama
Bizi Tercih Edin
Hayırlı Yolculuklar
Otelinizden
Alınıp yada Bıraklıma
Farklı Seçenekler
İhtiyacınıza Özel Araçlar
Aileniz İçin
Sıcak Bir Karşılama Lüx Bir Seyahat
Ayrıcalıklı
Vip Transfer Hizmetleri
Bir Çok Noktada
Ülkemizin En Yaygın Transfer Hizmeti
Transfer ve Shuttle Servisimiz 7/24 Emrinizde Nerede Olursanız Olun Havaalanı Transfertransfer hizmetleri

transferhizmetiTransfer Hizmeti

Hedefimiz özellikle havaalanına geliş ve gidişlerde yerli ve yabancı müşterilerimize konforlu bir ulaşım sağlamaktır. Tam donanımlı “Van” tipi araçlar yada rahat edebileceğiniz lux otomobiller ve seçilmiş, çok iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip, konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

        Vip Transfer ” görevlisi müşterilerimizi Havalimanı Dış hatlar Terminalinde pasaport kontrolünden hemen sonra ( karşılama salonu ) ve İç hatlar Terminalinde karşılamakta, bavul taşıma, “Porter” temini, banka / döviz işlemleri veya yolculuk boyunca çıkabilecek diğer ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır. 

transferhizmeti          Havaalanı Transfer Hizmeti  ile ayrıca ülkemize yeni gelen misafirlerinizi havalimanında karşılıyoruz ve sizin yanınıza getiriyoruz. Daha bir çok şeyi hayal edebilirsiniz. Sizin emrinizde bir şoför ve otomobil gibi düşünebilirsiniz.

Söylediğimiz gibi siz sadece arkanıza yaslanıyorsunuz. Trafik sıkıntısı çekmiyorsunuz, arabayı park etmek ile uğraşmıyorsunuz. Bu ve bunlar gibi bir çok şey..

Çoğumuz biliriz araba kullanmanın sıkıntılarını. Sizde ayrıcalıklı olmak isterseniz, rezervasyon hattımızı  arayarak bu hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.turhizmhizmetleri

Hoş Geldiniz.