Araç Kiralama

Motorlu Vale ★ Şoför Kiralama ★ Modern Küfe ★ Rent A CaR ★ Vale Hizmeti ★ Transfer Hizmeti ★ Motorlu Kurye ★ Turizm Seyahat ★ Taşımacılık Hizmetleri ...

Araç Kiralama

Temmuz 7, 2012 Rent A CaR 0

Güvenilir
Kaliteli Hizmet
Citroen C 4
Günlük 140 tl.
Fiat Albea
Günlük 120 tl.
Fiat Linea
Günlük 130 tl.
Fiat Punto
Günlük 130 tl.
Ford Fiesta
Günlük 130 tl.
Ford Focus
Günlük 130 tl.
Hyunda Era
Günlük 130 tl.
Hyundai i30
Günlük 130 tl.
Opel Corsa
Günlük 130 tl.
Renault Clio
Günlük 130 tl.
Renault Fluance
Günlük 130 tl.
Renault Laguna
Günlük 130 tl.
Renault Megan
Günlük 130 tl.
Renault Symbol
Günlük 130 tl.
Skoda Octavia
Günlük 130 tl.
Mercedes C 180
Günlük 250 tl.
Araç Kiralama Seçkin Firmalar Arasında En Güvenilir, Rahat, Konforlu ve Profesyonel Hizmet
kiralikaraba

otokiralamaAraç Kiralama 

Araç Kiralama olarak bulunduğumuz başta İstanbul olmak üzere yurdumuzun bir çok şehrinde müşterilerimize en iyi araba kiralama hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Seçkin rent a car firmaları arasında en güvenilir, rahat, konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Rent A Car, havalimanı rent a car ve konforlu araba kiralamada ön plandadır. Çalışanlarımızın esnek, düşünen, rekabetçi, yenilikçi, kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş, sinerji oluşturan, değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer rent a car şirketlerinden ayrıca farklarımızdandır.
Bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Araç Kiralama’da düşünmeniz gereken tek şey kaliteli, konforlu ve ucuz kiralanan bir aracın keyfini çıkarmaktır. Oto Kiralama misyon ve vizyonu doğrultusunda, çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu, sürekli öğrenen, yetkinlikleri gelişmiş, bireysel sorumluluk alabilen, değişime açık bireyler olarak katma değer yaratacakları bir ortam oluşturmak.
Araç filosunu müşteri odaklı geliştiren firmamız, sürekli yenilenen araçları ve tüm araçlarının bakımlı olması nedeniyle müşterisine en iyi araba kiralama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte, her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir. İstanbul merkezli olarak siz değerli müşterilerimize iş ve seyahate çıktığınızda, tüm talep ve beklentilerinizi en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirmedeki kararlılığıyla oto kiralama sektöründe rent a car en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan firmamız, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri sizlere sunmakta gecikmeyen, filosunun genişliğiyle, yeniliğiyle, kalitesiyle ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.

acil-vale-hizmetleri

 

Hoş Geldiniz.